> Jak dziala

Jak działa Argotiab®?

Opatrunki ze srebrem na niegojące się rany czyli jak przyspieszyć gojenie ran

Opatrunki na oparzenia dla dzieci i dorosłych powinny utrzymywać odpowiednią wilgotność w ranie, usuwać nadmiar wysięku i toksyn z rany, stanowić barierę dla bakterii. Powinny być ponadto przepuszczalne dla tlenu oraz łatwe w usuwaniu. Opatrunek musi być nietoksyczny zarówno dla tkanek chorych jak i zdrowych.

Argotiab® spray opatrunek ze srebrem przyspiesza regenerację i uwodnienie tkanek dzięki obecności kwasu hialuronowego i  cząsteczkom kaolinu medycznego, który usuwa nadmiar toksyn i ogranicza wysięk. Spray przyspiesza gojenie ran sączących się.

Rany, które nie chcą się zagoić

O trudno gojące się rany należy bardzo pieczołowicie zadbać. Gojenie się rany to proces, który musi trwać, dlatego opatrunki ze srebrem na trudno gojące się rany to idealne rozwiązanie. Im dłużej goi się rana, tym większe ryzyko infekcji. Dlatego opatrunek ze srebrem jest preparatem, który warto mieć w domowej apteczce.

Argotiab® krem dodatkowo zawiera w składzie m.in.: powłokę dimetikonową i witaminę E. Składniki te ułatwiają gojenie się ran. Przyczyniają się do ograniczenia utraty wody z tkanek i neutralizacji wolnych rodników, tworzących się w procesie zapalnym rany. Krem chroni skórę przed maceracją oraz nie ogranicza wymiany gazowej, zapewniając tym samym szybkie gojenie się ran.

Spray ze srebrem na gojenie się rany

Argotiab® na trudno gojące się rany to opatrunek ze srebrem w sprayu. Co daje opatrunek ze srebrem w sprayu? Dzięki składnikom, o których wspomniano wyżej, spray ze srebrem pozwala na doprowadzenie skóry do stanu sprzed sytuacji, w której doszło do powstania rany.

Opatrunki na oparzenia dla dzieci i dorosłych powinny utrzymywać odpowiednią wilgotność w ranie, usuwać nadmiar wysięku i toksyn z rany, stanowić barierę dla bakterii. Powinny być ponadto przepuszczalne dla tlenu oraz łatwe w usuwaniu. Opatrunek musi być nietoksyczny zarówno dla tkanek chorych, jak i zdrowych.

Mając kłopoty z ranami, najlepszą opcją jest wypróbowanie Argotiab® sprayu lub kremu. Po zastosowaniu produktów nawet osoby nieprzekonane szybko dostrzegą, jak wiele daje zastosowanie odpowiednich produktów.

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY. STOSUJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

Producent: NTC S.r.l.
Wyprodukowano dla: / Podmiot prowadzący reklamę: Hexanova Sp. z o.o., ul. Brukowa 36, 05-092 Łomianki