> Wskazania

Krem i spray ze srebrem – wskazania

Argotiab® to wyrób medyczny, który został opracowany z zamiarem niesienia ulgi pacjentom borykającym się z bolesnymi i widocznymi zmianami skórnymi, takimi jak: odparzenia, owrzodzenia lub odleżyny. Opatrunki z wykorzystaniem kremu ze srebrem to jeden ze sposobów na pozbycie się tych trudności.

Jak leczyć owrzodzenia i stany zapalne skóry?

Na podstawie specjalistycznych badań i obserwacji w zakresie leczenia odparzeń u niemowląt, ran przewlekłych i ropiejących, owrzodzeń oraz innych schorzeń skóry wykazano, iż wyroby medyczne Argotiab® spray i Argotiab® 2% krem przyspieszają proces gojenia ran oraz wykazują silne działanie przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybiczne.

Oparzenia – leczenie za pomocą wyrobów medycznych

Oparzenia wrzątkiem oraz oparzenia chemiczne należy natychmiast niwelować. Zależnie od tego, jak rozległe jest to oparzenie, trzeba zastosować metody domowe lub niezwłocznie udać się po pomoc medyczną do specjalisty. Zarówno w pierwszym, jak i w drugim przypadku nieodzowne będzie schłodzenie rany. Pomocny może okazać się również krem na oparzenia skóry, który działa ponadto dezynfekująco i łagodząco.

Oparzenia – pierwsza pomoc

Warto pamiętać o tym, że w przypadku ran rozległych nie zawsze sprawdzi się dezynfekcja alkoholem. Nieumiejętnie wykonany w domu zabieg może niepotrzebnie podrażnić tkanki i sprawić ból osobie poszkodowanej.

Argotiab® ‒ preparaty na trudno gojące się rany

Preparaty Argotiab® 2% krem i suchy spray ze srebrem są pomocne w regeneracji skóry i tkanek, korzystanie wpływają na proces gojenia, minimalizują ból towarzyszący zmianie opatrunku, poprawiają utrzymanie wilgotności w tkankach i zmniejszają ryzyko powstawania blizn przerostowych.

Argotiab® krem i Argotiab® spray zalecane są w przypadku leczenia:

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY. STOSUJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

Producent: NTC S.r.l.
Wyprodukowano dla: / Podmiot prowadzący reklamę: Hexanova Sp. z o.o., ul. Brukowa 36, 05-092 Łomianki