> Krem

Argotiab®2% krem – wyrób medyczny chroniony patentem

wyrób medyczny chroniony patentem

foto krem

Krem Argotiab® 2% jest remedium na trudno gojące się rany, jest to dobra maść na odparzenia. Działa jak plaster w żelu.

Pielęgnacja skóry, która wymaga zagojenia się to kwestia wymagająca odpowiedniej pielęgnacji. Każde uszkodzenie skóry to problematyczna sprawa. Odpowiednia maść na rany lub krem na blizny albo maść na odleżyny ze srebrem sprawią, że problemy ze skórą znikną.

Maść na rany i blizny, czyli niezastąpiony krem argotiab®

Krem Argotiab® to wyrób medyczny o działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwgrzybiczym, przeciwdrobnoustrojowym. Łagodzi wszelkie stany patologiczne skóry, działa idealnie jako maść ze srebrem na oparzenia, odparzenia, czy owrzodzenia i rany.

W różnych sytuacjach może dojść do tego, że pojawi się oparzenie. Leczenie czasem może się przeciągać, bo wielu osobom wydaje się, że oparzeń się nie smaruje. I przez wiele lat było tak, że brakowało produktów, którymi można byłoby smarować oparzone miejsca, teraz dzięki Argotiab® to się zmieniło. Za każdym razem warto posmarować Oparzenie, gojenie dzięki temu będzie o wiele szybsze.

Odleżyny

Odleżyny powstają w różnych sytuacjach. Kiedy tylko zauważymy na ciele osoby, którą się opiekujemy odleżyny, należy zacząć działać. W sytuacji, gdy powstała odleżyna leczenie powinno polegać m.in. na smarowaniu kremem miejsc newralgicznych. Jednak dzięki Argotiab® proces gojenia jest o wiele szybszy i dzięki temu odleżyna ulega zmniejszeniu i wyleczeniu. Gojenie powinno również być związane z częstą zmianą pozycji ciała osoby mającej odleżyny, bo to ułatwi regeneracje skóry. Badania kliniczne z krememi i sprayem Argotiab® wykazały znaczną poprawę leczenia odleżyn i usunięcia z odleżyny bakterii chorobotwórczych które hamują proces gojenia.

MAŚĆ NA OPARZENIAODPARZENIA SKÓRY I NIE TYLKO – WSKAZANIA

lek na odparzenia skóry, Argotiab® 2%, działa wspomagająco również w leczeniu i regeneracji pozostałych zmian, takich jak:

  • oparzenia I˚ i II˚
  • owrzodzenia,
  • odleżyny,
  • infekcje skóry,
  • maceracja skóry spowodowana podrażnieniem przez nietrzymanie moczu, u osób w podeszłym wieku,
  • odparzenia pupy u niemowląt (pieluszkowe zapalenie skóry).

Podczas gdy inne kremy na oparzenia nie mają tak szerokiego wachlarzu zastosowań.

Preparat nadaje się również do stosowania jako krem po radioterapii oraz do pielęgnowania

miejsc wprowadzenia cewnika naczyniowego (obwodowego i centralnego cewnika żylnego i tętniczego), małych ran i otarć ponieważ działa jak plaster w kremie.

Krem Argotiab®  – przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników maści na rany Argotiab®.

Środki ostrożności:

Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu niezwłocznie przemyć oczy wodą. W przypadku obecności nieprawidłowych reakcji skórnych należy przerwać stosowanie. Unikać zbyt długiego stosowania.

Krem na oparzenia skóry – jak stosować?

Zewnętrznie. na oczyszczoną skórę (np. roztworem soli fizjologicznej) nanieść cienką warstwę i pozostawić do wyschnięcia.
Nie masować. Stosować krem na oparzenia nie częściej niż 2 razy dziennie, krem można również stosować jako maść na blizny po oparzeniach.

Maść ze srebrem  Argotiab® skład:

TIAB (opatentowana forma jonów srebra Ag+ kowalencyjnie związana z cząsteczką tytanu), chlorek benzalkoniowy, wosk pszczeli bielony, octan tokoferylu, dimetikon, olej mineralny, glikol propylenowy, PEG 30, dipolihydroksystearynian, palmitynian izopropylu, PPG-15 eter stearylu, izononian izononatylu siarczan magnezu, woda

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY. STOSUJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

Producent: NTC S.r.l.
Wyprodukowano dla: / Podmiot prowadzący reklamę: Hexanova Sp. z o.o., ul. Brukowa 36, 05-092 Łomianki