Maść ze srebrem – dlaczego powinieneś ją mieć w swojej apteczce?

Maść ze srebrem

Maść ze srebrem poradzi sobie niemal z każdym rodzajem rany!

Dlaczego? Ten specyfik sprawia, że uszkodzona tkanka może odbudować się i zwalczyć atakujące ją bakterie. Jednym słowem umożliwia środowisko do prawidłowego gojenia się uszkodzeń. Dzięki niej unikniesz zanieczyszczonej rany, która boli, sączy się i wydłuża proces gojenia.

Maść ze srebrem – co wyjątkowego w niej znajdziesz?

Maści są dostępne w niemal każdej aptece i stanowią najlepsze obecnie znane remedium na rany z oznakami zakażenia bakteriami. Ich kluczowe właściwości to: przepuszczanie wydzieliny, dobra wentylacja oraz utlenienie rany. Cechy te składają się  na przyspieszenie procesu regeneracji uszkodzonej tkanki, co zmniejsza ryzyko powikłań. Jeśli choć raz w życiu doświadczyłeś rozległych otarć, oparzeń lub owrzodzeń, to doskonale wiesz, jak uciążliwy może być brak możliwości zagojenia się rany. Niewłaściwie dobrana terapia może znacząco wydłużyć ten proces, dlatego nie wahaj się i już teraz dodaj do swojej apteczki maść ze srebrem.

Maść ze srebrem a rany, które trudno się goją

Jeśli borykasz się z problemem ran, które nie goją się szybko i łatwo, to wiedz, że maść ze srebrem jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Zapewni ona odpowiednią wentylację rany i hamuje rozwój bakterii beztlenowych. Podziała ona jak opatrunek i umożliwia bezbolesną regenerację tkanki. Maść to nie tylko gwarancja szybkiego działania, ale też bezproblemowy przepis na regenerację.

 

Maść ze srebrem

 

Maść ze srebrem – dlaczego jest taka wyjątkowa?

Każda maść zapewnia barierę, która uniemożliwia bakteriom dostanie się do rany. Dzięki temu skraca proces odbudowy naskórka czy skóry. Oczywiście, to nie wszystkie zalety z punktu widzenia pacjenta. Maść  niweluje konieczność zmieniania opatrunku, bo działa jak opatrunek na rany. Jeśli choć raz w życiu zmieniałeś opatrunek to wiesz, jak bardzo bolesny i nieprzyjemny jest to zabieg. Wybierz więc już dziś maść ze srebrem i pozbądź się ze swojego życia tego dyskomfortu. Pamiętaj, że nawet najbardziej delikatna zmiana opatrunku może sprawić, że uszkodzisz czy urazisz tkankę.

Po maść ze srebrem sięgnij już w pierwszym etapie udzielania pierwszej pomocy.

 

 

Na  ranę nałóż zawsze wyrób medyczny – maść ze srebrem przeznaczoną do leczenia oparzeń termicznych, chemicznych, odleżyn oraz trudno gojących się ran.  Polecamy wyrób medyczny w postaci maści ze srebrem – Argotiab,  który działa jak opatrunek na rany. Dzięki niemu gojenie rany przebiega szybciej. Po nałożeniu Argotiabu nie zakładaj na ranę opatrunku w postaci bandaża czy plastra. Oszczędzisz w ten sposób sobie lub pacjentowi traumy i dyskomfortu związanego ze zmianą opatrunku.

Pamiętaj, przy dużym stopniu uszkodzenia skóry należy każde zranienie natychmiast skonsultować się z lekarzem! Nie wahaj się najpierw udzielić pierwszej pomocy a następnie dopiero udać się do lekarza. W przypadku ran ważne jest szybkie działanie!

Spragniony wiedzy? Śledź nas na Facebooku i Instagramie