> > Stopa cukrzycowa

Spray ze srebrem a leczenie stopy cukrzycowej

Zespół Stopy Cukrzycowej (ZSC) jest jednym z najgroźniejszych powikłań cukrzycy. Częstość tego powikłania wśród osób z cukrzycą ocenia się na około 15%. Według doniesień specjalistów w Polsce problem ten może dotykać nawet 400 tysięcy osób.

Zespół Stopy Cukrzycowej dzielimy na trzy typy: neuropatyczny, naczyniowy i mieszany. W zależności od przyczyny i postępu choroby, lekarze wybierają optymalną formę leczenia. Właściwa profilaktyka zmniejsza ryzyko wystąpienia Zespołu Stopy Cukrzycowej, a odpowiednie leczenie zmniejsza ryzyko powikłań i amputacji.

Jednym ze sposobów na uniknięcie tak przykrych konsekwencji zdrowotnych jest zastosowanie specjalistycznego wyrobu medycznego Argotiab®. Spray ze srebrem może zmniejszyć uciążliwe dolegliwości związane z rozwojem ZSC i zapewnić gojenie bez powikłań, dzięki zawartości kompleksu o nazwie TIAB.

Argotiab®spray na trudno gojące się rany

Argotiab® spray ma specjalnie opracowany skład, który wspomaga leczenie  stopy cukrzycowej. Argotiab® przyspiesza proces gojenia i stanowi barierę dla bakterii utrudniających gojenie się rany. Skuteczność sprayu potwierdzają obserwacje specjalistów.

 

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY. STOSUJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

Producent: NTC S.r.l.
Wyprodukowano dla: / Podmiot prowadzący reklamę: Hexanova Sp. z o.o., ul. Brukowa 36, 05-092 Łomianki