> > Owrzodzenia zylne

Owrzodzenia a preparaty na bazie srebra

owrzodzenie żylne

Owrzodzenia żylne goleni to ubytek skóry pełnej grubości, niewykazujący tendencji do gojenia z powodu zaburzeń w obrębie krążenia żylnego. Ten rodzaj rany przewlekłej występuje u około 0,5% dorosłej populacji. Najczęściej owrzodzenia żylne występują po wewnętrznej stronie podudzi lub w okolicy kostek.

Mogą być niewielkie i pojedyncze, a mogą także przyjmować postać owrzodzeń okrężnychwówczas można mówić o tym, że u pacjenta występują owrzodzenia podudzi.

Istnieje wiele przykrych konsekwencji, jakie niosą za sobą owrzodzenia – leczenie bywa uciążliwe i długotrwałe, a osoba chora musi codziennie zmagać się nie tylko z problemami natury estetycznej, ale też ze sporym dyskomfortem.

Srebro, a konkretnie rzecz ujmując kompleks o nazwie TIAB, może zmniejszyć widoczność obrzęków, a nawet przyczyniać się do zniwelowania wspomnianego problemu zdrowotnego.

Jak leczyć owrzodzenia żylne?

Wielu pacjentów zastanawia się  jak leczyć owrzodzenie żylne. Jednym z proponowanych rozwiązań medycznych jest zastosowanie specjalistycznego wyrobu medycznego, po wcześniejszej konsultacji z lekarzem.

Argotiab® krem jest stosowany w procesie leczenia owrzodzeń żylnych, a także w owrzodzeniach będących wynikiem przewlekłej niewydolności żylnej. Specjaliści w swoich obserwacjach podkreślają szybki proces gojenia owrzodzeń u pacjentów po zastosowaniu kremu oraz zmniejszenie obrzęków i nadmiernego rogowacenia podeszwowego.

 

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY. STOSUJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

Producent: NTC S.r.l.
Wyprodukowano dla: / Podmiot prowadzący reklamę: Hexanova Sp. z o.o., ul. Brukowa 36, 05-092 Łomianki