> > Odlezyny

Odleżyny – leczenie przy pomocy związku TIAB

odleżyna

Odleżyny są uszkodzeniami skóry i znajdujących się pod nią tkanek oraz kości. Tego rodzaju uszkodzenia pojawiają się w wyniku długotrwałego leżenia w jednej pozycji. Długotrwały ucisk na tkanki uniemożliwia bowiem prawidłowy przepływ krwi.

Odleżyny mogą wywołać zakażenie skóry i doprowadzić do przewlekłego, trudnego procesu gojenia się ran Zdecydowanie łatwiej zapobiegać odleżynom niż je leczyć. Pojawienie się odleżyn niekiedy następuje bardzo szybko, dlatego też opieka nad chorym pacjentem powinna zawsze być konsultowana ze specjalistą.

Innowacyjny i opatentowany związek TIAB może znacząco załagodzić przykre skutki odleżyn lub nawet całkowicie się ich pozbyć. Ten opatentowany komponent można znaleźć w produktach Argotiab®, które stanowią remedium na trudno gojące się rany.

Jak leczyć odleżyny?

Odleżyny można wyleczyć poprzez zastosowanie odpowiedniego preparatu.  Argotiab® krem i spray są wyrobami medycznymi wskazanymi w procesie leczenia odleżyn i trudno gojących się ran. W zależności od oceny lekarza lub pielęgniarki, należy zastosować krem lub spray. Wyrób medyczny Argotiab® ma potwierdzoną skuteczność w procesie leczenia odleżyn.