> > > Argotiab a odlezyny

Argotiab® a odleżyny

pacjent
spray

W prowadzonych obserwacjach klinicznych potwierdzono skuteczność Argotiab® spray i Argotiab® krem w procesie leczenia odleżyn. Są to trudno gojące się rany, których jednak można się pozbyć, stosując specjalistyczny preparat.

W 2012 roku na zjeździe Europejskiego Towarzystwa Leczenia Ran w Wiedniu (EWMA 2012) przedstawiono badania naukowe, w których u pacjentów z odleżyną krzyżową i  lędźwiową oraz owrzodzeniami kończyn dolnych zastosowano spray. Taki zabieg spowodował w 100% przypadków usunięcie czynników zakażenia, które hamowały proces gojenia. Krem i spray ze srebrem Argotiab® przyczyniły się do zmniejszenia się odleżyn, u każdej z leczonych osób.

Specjaliści podkreślili znaczące przyspieszenie epitalizacji rany (naskórkowania), bardzo dobrą tolerancję pacjentów na spray oraz zmniejszenie bolesności przy zmianie opatrunków.

Związek TIAB

Pożądane efekty zdrowotne są możliwe dzięki zastosowaniu innowacyjnego związku TIAB, odpowiedzialnego za przyspieszone gojenie się stanów zapalnych skóry, działającego przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo.

Więcej o działaniu tego komponentu dowiesz się z informacji dostępnych na tej stronie internetowej www.argotiab.pl. Polecamy również przeglądanie naszych pozostałych zakładek – wyjaśniamy skuteczne wskazania do zastosowania preparatu Argotiab® na inne schorzenia niż odleżyny.

 

 

Jak stosować spray? →

argotiab