> > > Argotiab a owrzodzenia zylne i tetnicze

Owrzodzenia - preparaty ze srebrem Argotiab®

owrzodzenia żylne i tętnicze

wykres

owrzodzenia żylne

Owrzodzenia żylne i tętnicze bywają uciążliwe dla wyglądu i dobrego samopoczucia pacjenta. Osoba z dużą niewydolnością krążeniową może zaobserwować na swojej skórze nieestetyczne zmiany. Jest to bezpośrednia konsekwencja nieprawidłowego krążenia krwi w organizmie.

Jedną z metod pozwalających pozbyć się wyżej wspomnianych efektów jest zastosowanie specjalistycznego preparatu opartego na związku TIAB. Ta substancja korzystnie wpływa nawet na trudno gojące się rany.

Udowodnione działanie

Na podstawie przeprowadzonych obserwacji klinicznych w Szpitalu Uniwersyteckim w Rzymie, potwierdzono skuteczność wyrobu medycznego Argotiab®. U osób badanych zaobserwowano bowiem przyspieszony proces leczenia owrzodzeń żylnych. Testom poddano pacjentów otyłych i cierpiących na cukrzycę.

Na grupie 200 pacjentów z otyłością oraz pacjentów z cukrzycą typu II określono wysoką skuteczność terapii przy wykorzystaniu Argotiab® krem i Argotiab® spray. Specjalista po określeniu rodzaju i wielkości owrzodzeń żylnych określi, którą formę Argotiabu® zastosować na pierwszym etapie leczenia.

 

Jak stosować krem? →

Zastosowanie dawek kremu lub sprayu w zależności od stanu chorego miejsca zaleca się od 12 do 48 godzin. Po zastosowaniu sprayu na ranę należy założyć opatrunek.

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY. STOSUJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

Producent: NTC S.r.l.
Wyprodukowano dla: / Podmiot prowadzący reklamę: Hexanova Sp. z o.o., ul. Brukowa 36, 05-092 Łomianki