> > > > Argotiab a oparzenia

Argotiab® a oparzenia – preparaty na trudne rany

oparzenia
produkt krem

 

Wyroby medyczne Argotiab® 2% krem i Argotiab® suchy spray to specjalistyczne „opatrunki ze srebrem” na odleżyny, odparzenia u niemowląt oraz na oparzenia i pozostałe stany patologiczne skóry..

W przypadku wystąpienia oparzeń termicznych lub chemicznych, możesz zastosować na przykład maść ze srebrem. Przed podjęciem jakichkolwiek działań, uzyskaj poradę specjalisty.

Oparzenia – pierwsza pomoc, ważne informacje

Niezależnie od stopnia oparzenia, rana ma zawsze tendencję do szybkiej kolonizacji bakteriami i/lub grzybami, które utrudniają proces gojenia. Argotiab® krem zawiera w składzie trzy ważne substancje, które są szczególnie przydatne w procesie gojenia oparzeń. Argotiab® krem zawiera kompleks TIAB, który wykazuje silne działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze, tworząc barierę chroniącą rany przed zakażeniem. Dimetikon i składniki podłoża kremu znacząco ograniczają utratę wody z uszkodzonych tkanek, powstawanie blizn, nie utrudniając przy tym oddychania rany. Warto zapytać lekarza o opatrunki na oparzenia z wykorzystaniem kremu Argotiab®.

W procesie oparzenia dochodzi do powstania dużej ilości wolnych rodników tlenowych, które odpowiadają za stan zapalny w ranie. Argotiab® krem ma w swoim składzie także witaminę E – najsilniejszy z naturalnych przeciwutleniaczy, która neutralizuje działanie wolnych rodników tlenowych i stanowi ważną rolę w procesie odbudowy i regeneracji skóry.

Krem na oparzenia słoneczne – by ból szybko minął

Zaczerwieniona skóra, która już po kilku godzinach zaczyna się delikatnie łuszczyć lub pojawiają się na niej pęcherze – z pewnością doskonale znasz ten problem. Maść na oparzenia słoneczne to specyfik, po który wielu z nas regularnie sięga w trakcie letnich wakacji. Trudno wszak oprzeć się spędzaniu długich godzin na plaży, gdy promienie słoneczne tak przyjemnie smagają naszą skórę. Argotiab® sprawia, że nadal możemy cieszyć się wakacjami.

Skuteczna maść na oparzenia skóry wrzątkiem

Zagrożenia innego rodzaju czekają na nas w kuchni. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie poparzył się wrzątkiem podczas odcedzania ziemniaków czy robienia kawy. Maść na oparzenia skóry wrzątkiem pozwoli na szybkie uporanie się z problemem i zadba o to, by po oparzeniach stopnia I oraz II nie pozostały blizny.

Wygodny i wydajny spray na oparzenia

Specyfik w formie kremu czy maści nie dla każdego okaże się jednak najlepszym wyborem. Właśnie dlatego Argotiab® dostępny jest również pod postacią sprayu. Jego aplikacja jest wyjątkowo prosta, można go bowiem nałożyć na ranę, unikając przy tym bezpośredniego kontaktu z jej powierzchnią. Spray na oparzenia podczas aplikacji nie powinien się jednak znajdować w zbyt bliskiej odległości. Dla efektywnego działania należy zachować odstęp 15 centymetrów.

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY. STOSUJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

Producent: NTC S.r.l.
Wyprodukowano dla: / Podmiot prowadzący reklamę: Hexanova Sp. z o.o., ul. Brukowa 36, 05-092 Łomianki