> > > > Argotiab a oparzenia

Argotiab® a oparzenia – preparaty na trudne rany

oparzenia
produkt krem

 

Wyroby medyczne Argotiab® 2% krem i Argotiab®suchy spray to specjalistyczne „opatrunki ze srebrem” na odleżyny, odparzenia u niemowląt oraz na oparzenia i pozostałe stany patologiczne skóry..

W przypadku wystąpienia oparzeń termicznych lub chemicznych, możesz zastosować na przykład maść ze srebrem. Przed podjęciem jakichkolwiek działań, uzyskaj poradę specjalisty.

Oparzenia – pierwsza pomoc, ważne informacje

Niezależnie od stopnia oparzenia, rana ma zawsze tendencję do szybkiej kolonizacji bakteriami i/lub grzybami, które utrudniają proces gojenia. Argotiab® krem zawiera w składzie trzy ważne substancje, które są szczególnie przydatne w procesie gojenia oparzeń. Argotiab® krem zawiera kompleks TIAB, który wykazuje silne działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze, tworząc barierę chroniącą rany przed zakażeniem. Dimetikon i składniki podłoża kremu znacząco ograniczają utratę wody z uszkodzonych tkanek, powstawanie blizn, nie utrudniając przy tym oddychania rany. Warto zapytać lekarza o opatrunki na oparzenia z wykorzystaniem kremu Argotiab®.

W procesie oparzenia dochodzi do powstania dużej ilości wolnych rodników tlenowych, które odpowiadają za stan zapalny w ranie. Argotiab™ krem ma w swoim składzie także witaminę E – najsilniejszy z naturalnych przeciwutleniaczy, która neutralizuje działanie wolnych rodników tlenowych i stanowi ważną rolę w procesie odbudowy i regeneracji skóry.

argotiab